OBLICZA BADMINTONA

 In News

YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIOSHIPS KATOWICE 2019 powoli dobiegają końca. W Spodku przebywa obecnie redakcja portalu badmintonzone.pl, która tworzy cykl filmów przybliżających sylwetki uczestników mistrzostw. Poznaj zawodników!

Robert Śmierzchalski
Reprezentant Polski w kategorii singlistów 40+, który mimo dziesięciu lat przerwy wrócił do badmintona, bo nie potrafił bez niego żyć.

Andreas Benz
Niemiec, który w Katowicach wystąpił w grze pojedynczej i podwójnej. Dla Andreasa gra w badmintona to świetny sposób na zachowanie dobrej kondycji i nawiązanie przyjaźni.

Francois Nalborczyk
Nalborczyk jest Francuzem, ale jego dziadkowie są Polakami. „Franek” jest pięciokrotnym mistrzem Francji w para badmintonie i przyjechał do Polski na Narodowe Dni Badmintona.

Wang Seong Chan
Malezyjczyk zdobył dwa brązowe medale Mistrzostw Świata seniorów w 2015 i 2017 roku. Uważa, że badminton jest najkompletniejszą dyscypliną na świecie.

Bożena Wołkowycka
Akademicka trener badmintona, dla której to praca i pasja! Oprócz gry w badmintona pływa, żegluje, uprawia kajakarstwo i dużo podróżuje.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2020